Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf
Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Muszę ruszyć od przedstawienia witryny, na którą natknąłem się jakiś okres temu. Jest to serwis agencji reklamowej Agraf której główna siedziba znajduje się w Olsztynie. Strona www ma bardzo ciekawe tło, ilustruje dżunglę a w to jest wbudowana maskota firmy a mianowicie wóz Warszawa. Widać, że autor włożył w ten projekt wiele wisiłku, szkoda tylko, że tak udany projekt służy tylko za tło tej strony internetowej. Co do samej witryny widać, że została zbudowana latek par temu. Czcionka jest wybitnie mała i przez to nie zrozumiała.

Otwarcie mam trudność z rozczytaniem informacji, co jest niedużym minusem tej strony www. Strona www jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie witryna firmy zajmującej się reklamą.

Strona internetowa posiada ponad 3200 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co coś oznacza. W dodatku ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Niektóre animacje na banerach są absorbujące np. na podstronach Kalendarze czy Newsy. Całościowo rzecz ujmując maskotka firmy wóz Warszawa przedstawiana jest w przeróżnych okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Strona internetowa zespolona jest z Social Media, możemy dzielić się treścią na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu ułatwia bardzo w śmigłym odnalezieniu atrakcyjnych nas treści.

Wchodząc na poszczególny dział pojawia się adekwatne menu po lewej pozwalające na lekką nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Strona została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co również zaliczam na plus. Przy takim wariancie rozbudowanych serwisów jest to wręcz potrzebny element witryny, który pozwala bezzwłocznie odnaleźć zajmujące nas materiały. Dostrzegłem, że formularze kontaktowe na tej stronie nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane niedokładnie.

Przemieszczany element na samym dole dopuszcza na zapoznanie się z najlepszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie ta agencja reklamowa. W ogóle rzecz biorąc strona internetowa jest za ciasna projektowana parę lat temu, gdzie dominującą rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to cokolwiek za mało. Zachęcam do odwiedzin tej strony, zaznajomienia się z historia i oferta tej agencji.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy