Strona jachtowe - naprawa jachtów
Strona jachtowe - naprawa jachtów

Strona jachtowe – naprawa jachtów

Znajomy potrzebował porady dotyczącej naprawy łodzi i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w odkryciu odpowiedniej witryny internetowej, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na przenikające go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru witryn zainteresował nas serwis jachtowe.com.pl.

Sea-Line – strona dla posiadaczy łodzi

Witryna internetowa jachtowe.com.pl to faktycznie kompendium wiedzy o reperacji i konserwacji motorówek. Znaleźlismy tam niesłychanie dużo informacji dotyczących naprawy i konserwacji jachtów. Zadecydowałem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac ten serwis internetowy.

Serwis jest nader czytelna i transparentna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Fundamentalne działy witryny to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Dział ABC wiedzy to zbiór nadzwyczajnych porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Materiałów jest naprawdę sporo, witryna zawiera ponad 310 podstron w rejestrze Googla.

Rozpatrywanie pod kątem pozycjonoawnia tej serwisu oceniła ją na 46/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Istotne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest wybornym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 5 błędów według W3C.

Fascynującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo użyteczny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoją łódkę. Jachtowe.com.pl to witryna pod patronatem Sea-Line gdzie sformułowane jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu środków musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym aspekcie i przez cały czas rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest kapitalne dla wszystkich posiadaczy łodzi, którzy są zaintrygowani samodzielną ich naprawą.

Mało tego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych punktów. Jest to świetne podejście, jeśli nie odkryjemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony www buduja bazę danych potencjalnyk odbiorców.

Ciepło zapraszam do zapoznania się ze strona www jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy motorówek i ludzi zainteresowanychtym tematem.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy