Witryna internetowa Saska
Witryna internetowa Saska

Witryna internetowa Saska

W ostatnim czasie znalazłem atrakcyjną witrynę firmy reklamowej z Olsztyna, której fotografia na pierwszej stronie poprostu mnie rozweseliło. Przedstawiona jest tam buzia uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz inskrypcja „Gadżety daja tyle radości”. Całokształt spowodowała uśmiech na mojej facjacie. Doskonały pomysł i fajne rozwiązanie, które uwydatnia główny profil tej agencji reklamowej.

Saska – agencja reklamowa Olsztyn – strona internetowa

Witryna wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Suma jest bardzo czytelna i przejrzysta. Błyskawicznie można odnaleść daną ofertę, która nas interesuje. Rozwijane menu jest dobitne i nie zmienia swojego miejsca gdy przewijamy witrynę na dół. Umożliwia to w każdej chwili na wybranie czegoś z menu. Kolejnym atutem serwisu jest to że posiada wyszukiwarkę treści. Dopuszcza to na wyszukanie artykułów obejmujących dane frazy kluczowe.

Na stronie głównej serwisu Agencja reklamowa Olsztyn wystepuje przewijany moduł przedstawiający najnowsze realizacje tej agencji. Fajne i dogodne rozwiązanie, pozwalające na szybkie zapoznanie się z ostatnimi realizacjami biura reklamowego. Na każdej podstronie ofrtowej znajduje się formularz kontaktowy pozwalający na wysłanie zapytania dotyczącego danego produktu. Jest to adekwatne rozwiazani,które ułatwia nam cały proces zamówienia, nie trzeba przeskakiwać z strony na stronę tylko od razu przesyłamy zapytanie. Dodatkowym plusem jest moduł zobacz również, który ujawnia nam podobne artykuły.

Porftolio posiada dość pokaźne ikony, które obrazują w dobry sposób realizację agencji reklamowej Saska. Jeżeli coś nas zaintryguje klikamy w rozwinięcie, gdzie pojawia sie opis oraz galeria danej realizacji. A są one de facto różne od koszulek po cukierki.

Witryna internetowa jest dosyć rozbudowany posiada ponad 580 postron w indeksie Google oraz PR 3. Zachęcam wszystkich do odwiedzin strony tej agencji reklamowej z siedzibą w Olsztynie.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy