Strona www Krupa
Strona www Krupa

Strona www Krupa

A więc opisze tutaj stronę internetowa kolegi, który poprosił mnie o eksplorację jego serwisu. Serwis www nie robi potężnego wrażenia i raczej nie entuzjazmuje ani graficznie czy merytorycznie. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę serwisu, jak to będzie zauważymy.

Strona Krupa

Strona www jest zaprojektowana w hebanowych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją klientom. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz w mojej ocenie nie pasują do witryn internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Hebanowy kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje subiektywne wrażenie. Dzięki czarnemu tłu witryny www treść jest bardzo dobitna i ewidentna, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą witrynę.
W analizie SEO serwis www miała aż 59 punktów na 100. Mimo tego, że serwis www składa się jedynie z jednej podstrony, została ona porządnie zoptymalizowana. Kluczowe bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

  • Strona nie wspiera obsługi Og Properties.
  • Serwis www zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
  • Brak deklaracji języka.
  • Brak arkuszów CSS do druku.
  • Błędy format doctype.
  • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
  • Serwis internetowy zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę kwestyj, które warto byłoby usprawnić. Persona, która pisała stronę zastosowała tag do zmiany kolorów odłamka tekstu, co naprawdę jest cudacznym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – urzeczywistnia zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich oferta skierowana jest do osób, które wymagają np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Firma posiada aż dwa podnośniki, które są przyznawane w zależności od potrzeb konsumenta. Mają różne udźwigi oraz różni ich koszt wynajmu.

Przyjacielsko zapraszam do zapoznania się z ofertą tej firmy, jeśli tylko będziecie życzyć sobie takich usług. Wprost mówiąc nie sądziłem, że ktoś proponuje tego typu usługi.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy