Strona www Artneo Olsztyn
Strona www Artneo Olsztyn

Strona www Artneo Olsztyn

Zielona piłeczka, serwis Artneo Olsztyn. Kiedyś agencja reklamowa Artneo przekształciła swoją stronę. Poprzedzająca wersja była zakupionym szablonem, co było dość wyrafinowanym rozwiązaniem dla agencji interaktywnej, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Obecna serwis jest autorskim rozwiązaniem.

Pierwsze doznanie bardzo pozytywne, piłka i jej tekstura jest bardzo należyta oraz nienagannie zaprojektowana. Zabawa w 3d firmy została zakończona moim zdaniem absolutnym sukcesem. Strona na pewno będzie zapamiętana, łączona z jedną firmą i chyba o to dokładnie chodzi. Całość jest bardzo klarowna i czytelna. Nie wypatrzymy tu jak na większości witryn tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej kulki pojawia się od góry do dołu strony www.

Od razu wiemy, czym w szczególności zajmuje się ta agencja interaktywna, a więc:

  • witryny www;
  • hosting;
  • systemy dedykowane;
  • poligrafia.

Sama strona zawiera ponad 11 błędów według W3C, co jest wybornym wynikiem. Jeżeli chcemy, aby nasza serwis posiadała obecne rozwiązania nie pozbędziemy się błędów. Artneo.pl posiada Page Rank 6 oraz ponad 185 stron w wykazie Google.

Podstrona realizacje agencji zostało wyposażone w filtrowanie, co jest miłym rozwiązaniem, lecz same ikony mógłby być bardziej okazałe. Tak właściwie mało, co mówi ten czynnik graficzny na witrynie. Ikony realizacji powinny być większe i dawać ogólne pojęcie o samym obiekcie realizacji.

Czy strona artneo.pl to dobra strona?

W mojej ocenie wyraźnie tak. Widać, że zespół przemyślał cały projekt. Znakomicie nawiązał do logotypu agencji interaktywnej oraz w udany sposób go rozwiną. Jakikolwiek element witryny jest celowy, widoczny i składający się na pełną całość.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tej strony www.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy