Producent farb jachtowych Sea Line
Producent farb jachtowych Sea Line

Producent farb jachtowych Sea Line

Strona Sea Line to bardzo rozbudowana strona internetowa obejmująca aż 11 wersji językowych. Sygnalizuje to o randze działalności tej firmy, której wyroby znane są praktycznie w całej europie.

Jeśli chodzi o efekt wizualny oraz rozstrzygnięcia techniczne wykorzystane na stronie internetowej to widać, że strona powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to z przykrością muszę stwierdzić niezbyt zachęcająco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach treść poznawcza wyświetlana jest na zbitym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to stanowczo za mało.

Strona www Sea Line

Serwis oparta jest na silniku Joomla o czym można się łatwo przekonać zaglądając do kodu HTML. Po trosze znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Na ogół odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, witryna www zawiera 23 błędów w opinii W3C co dość przyjemnie mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego wyniku po tak pradawnych rozwiązaniach. Jednym słowem można pochwalić autora kodowania tej witryny internetowej.

Analiza SEO tej strony internetowej wyszła również w krawędziach normy. Strona internetowa miała 47 punktów na 100 możliwych. Decydujące błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Nieobecność meta opisu
  • Absencja Og Meta
  • Nie odkryliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie odkryliśmy zadeklarowanego języka
  • Witryna www nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy struktura danych doctype

A więc odczuwamy, że sporo można by udoskonalić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej serwisu.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to serwis www, która zawiera sowitą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to choroba zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Strona internetowa posiada Page Rank 2 i ponad 3500 podstron w indeksie Google. Strona ponad 17 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to optymalne rozwiązanie budowy linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z tą witryną a w szczególności propagujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy