Naprawa komputerów Kraków
Naprawa komputerów Kraków

Naprawa komputerów Kraków

Jesteśmy doświadczoną firmą z Krakowa, która wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując wiele usług informatycznych. Naprawa komputerów Kraków to szybka reakcja i profesjonalizm. Aby skorzystać z naszych usług nie musicie wychodzić z domu, wystarczy zadzwonić, a my przyjedziemy zdiagnozujemy problem i usuniemy usterkę. Naszym atutem są wykwalifikowani i kompetentni informatycy zorientowani na potrzeby klienta biznesowego jak i indywidualnego.

Naprawa komputerów Kraków w swej ofercie posiada

  •  Serwis i naprawę laptopów
  • Reinstalację i instalację Windows
  • Zabezpieczanie systemów operacyjnych
  • Optymalizację systemów Windows
  • Czyszczenie podzespołów komputerowych
  • Konfigurację łącza internetowego
  • Odzyskiwanie utraconych danych
  • Usuwanie wadliwego oprogramowania

To jedne z nielicznych usług jakie oferujemy. Naprawa komputerów Kraków zajmuje się także nauką obsługi komputera skierowana głównie dla osób starszych i dzieci. Obecnie dzieci już od najmłodszych lat mają styczność z komputerem i podobnymi urządzeniami np. tablet czy smartfon. Nauka w tak młodym wieku idzie bardzo szybko i sprawnie, gdyż młody umysł chłonie wiedzę jak gąbka, a przy tym nie boi się że coś zepsuje i świetnie się bawi. Inaczej jest już z seniorami. Nasi dziadkowie potrzebują już więcej czasu, wsparcia i cierpliwości w nauce, a naprawa komputerów Kraków im to zapewnia. Jesteśmy otwarci, cierpliwi i rozumiemy, że nie każdy musi być specem komputerowym.

Naprawa komputerów Kraków w swej ofercie proponuje usuwanie konfliktów software`owych i sprzętowych. Często po instalacji danego oprogramowania okazuje się iż nie działa ono prawidłowo. Nasza firma zajmuje się wyszukiwaniem odpowiednich plików, kompatybilnych z nowym oprogramowaniem i instalacją na komputerze użytkownika. Służymy również pomocą przy zakupie nowego komputera oraz podzespołów komputerowych zgodnie działających ze starszymi urządzeniami.

Nasza firma ciągle się rozwija, zatrudnieni informatycy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje aby sprostać Państwa oczekiwaniom oraz dynamicznie rozwijającej się technice komputerowej. Komputery to urządzenia, które nieustannie są modernizowanie, ulepszane po to aby ułatwić nam prowadzenie firmy czy sprawiać  użytkownikowi coraz to bardziej wyszukane rozrywki. W dzisiejszych czasach funkcjonowanie każdej firmy oparte jest o odpowiednio dobrane programy komputerowe. Nauka w szkołach także nie może już istnieć bez uczenia dzieci obsługi i działania programów komputerowych.

Naprawa komputerów Kraków stara się sprostać znajomością działania najnowocześniejszych urządzeń komputerowych, odpowiedzieć naszym Klientom na najbardziej wyszukane pytania odnośnie tematyki komputerowej. Najlepsza opinią o działaniu naszej firmy jest zadowolenie Klienta i ciągle powiększające ich grono.

 


Polecamy