Strona internetowa Motogen
Strona internetowa Motogen

Strona internetowa Motogen

To co mężczyźni lubuia najbardziej i nie mowa tutaj o kobietach tylko w tym przypadku będą to jednoślady. Motogen – portal w którym wyszukacie wszystko o motocyklach. Osobiście już nie jeżdzę jednośladem ale coś jednak pozostało z tej przeszłej miłości.

Motogen – wszystko o motocyklach

Strona jest bardzo rozbudowana, na stronie głównej jesteśmy zasypani wątkami zwiazanymi przede wszystkim z jednośladami. Znajdziemy tu porady, sprawdziany, recenzje, turnieje, fotografie a więc wszystko co maniacy motorów lubia najbardziej. Serwis powiązany jest ze sklepem internetowym a więc od razu możemy zrobić zakupy. Zainteresował mnie artykuł pod tytułem rover vs skuter w mieście. Autor analizuje wady i zalety obu założeń. Mało tego wykonany jest wyścig, gdzie okazało się, że jednak szybszy jest skuter. Artykuł w rzeczywistości jest wyczrpujący i bardzo fascynujący. Sam zostałem zachęcony do wybrania jednego z dwuch rozwiązań. Po co tracić tyle czasu w korkach tym bardziej gdy pogoda jest korzystna. Jednak intrygowałby mnie taki test w wymogach zimowych. Z przykrością stwierdzam taki mamy klimat.

Serwis Motogen posiada forum gdzie można poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zadać pytanie czy umówić sie na wspólną niezapomnianą wycieczkę. Vortal Motogen dzieli się na kilka głównych działów:

 • Aktualności
 • Sport
 • Artykuły
 • Testy
 • Zdjęcia
 • TV
 • Giełda
 • Katalog
 • GPS
 • Społeczność
 • Forum

Strona internetowa tworzy całą społeczność, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą wydawać artykuły, zdjęcia swoich jednośladów, rozmawiać i wymieniać poglądy. Czy Motogen to Facebook dla motocyklistów, napewno coś jest w tym stwierdzeniu. Strona dysponuje Page rank 4 i ponad 160 000 stron w indeksie Google. Same te liczby naświetlają nam stopień robudowania tej strony www.

Natrafiłem tez wadę strony, przeglądałem go w godzinach szczytu i witryna bardzo wolno się otwiera, nie wiem czy to zły uczynek hostingu, systemu CMS czy mojego łącza, ale w obecnych czasach czekanie na zdjęcie 10 sekund jest dość denerwujące.

Życzliwie zapraszam i propaguję wszystkim zapoznanie sie ze strona Motogen, uwaga zjadacz czasu, sam spędziłem tam ponad 3 godziny i napewno jeszcze tam wrócę.

Zobacz również

Pomoc komputerowa z Warszawy

Pomoc komputerowa z Warszawy

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z propozycją całościowego serwisu komputerowego, który świadczy profesjonalne usługi mieszkańcom całej Warszawy i okolic. Jeżeli masz kłopot z komputerem czy laptopem warto zrobić użytek z usług fachowej pomocy komputerowej PC InHouse. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz w interesujących cenach. Serwis komputerowy to pogotowie komputerowe, które określa się szybkością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które zezwala na postawienie trafnej diagnozy. Nie ulega kwestii postawienie trafnej diagnozy to …

więcej
Drukarnia Center

Drukarnia Center

Drukarnia Center to nowatorski budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Budynek ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Pobudowany został z w czasie międzywojennym i służył jako wojskowa drukarnia bądź fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go całkowicie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w innowacyjny biurowiec. Drukarnia Center składa się z budynku reprezentacyjnego 5-piętrowego i oficyny, która posiada 4 piętra. Na zewnątrz, przed biurowcem znajduje się duży parking. Większa …

więcej
Strona internetowa Partland

Strona internetowa Partland

Machiny budowlane, rolnicze bądź drogowe to nadzwyczaj cenne sprzęty. W toku powszednich robót są one narażone na znaczne obciążenia, jakie mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana lub agrarna to okazałe straty dla spółki. Nabycie następnej wiąże się wielkim wydatkiem, jednakże na rynku jest olbrzymi asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed koniecznością zakupu nowiutkich części pada jedno fundamentalne zapytanie. Czy kupić oryginalne czy zamienniki? Te oryginalne są o dużo …

więcej

Polecamy